ROZKŁAD JAZDY PIOTRÓW TRYBUNALSKI   P.O.W/D.A. – NIECHCICE – GORZKOWICE

Lp

Przystanki

Czas

Km

SN

SN

SN

SN

SN

SN

SN

SN

SN

SN

1

Piotrków Tryb

00:00

0

06:35

07:55

10:15

11:45

13:45

15:20

17:00

18:30

20:00

22:10

POW D/A

2

Piotrków Tryb

00:02

1

06:37

07:57

10:17

11:47

13:47

15:22

17:02

18:32

20:02

22:12

Al. 3 Maja

3

Piotrków Tryb

00:04

1,5

06:39

07:59

10:19

11:49

13:49

15:24

17:04

18:34

20:04

22:14

Zeromskiego

4

Krakowskie

00:06

3

06:41

08:01

10:21

11:51

13:51

15:26

17:06

18:36

20:06

22:16

Przed. Działki

5

Longinówka

00:10

6

06:45

08:05

10:25

11:55

13:55

15:30

17:10

18:40

20:10

22:20

6

Milejów

00:12

7

06:47

08:07

10:27

11:57

13:57

15:32

17:12

18:42

20:12

22:22

7

Janówka

00:14

8

06:49

08:09

10:29

11:59

13:59

15:34

17:14

18:44

20:14

22:24

8

Cekanów

00:17

10

06:52

08:12

10:32

12:02

14:02

15:37

17:17

18:47

20:17

22:27

9

Ignaców

00:19

11

06:54

08:14

10:34

12:04

14:04

15:39

17:19

18:49

20:19

22:29

10

Ignaców NZ

00:20

12

06:55

08:15

10:35

12:05

14:05

15:40

17:20

18:50

20:20

22:30

11

Rozprza NZ

00:21

13

06:56

08:16

10:36

12:06

14:06

15:41

17:21

18:51

20:21

22:31

12

Rozprza

00:22

14

06:57

08:17

10:37

12:07

14:07

15:42

17:22

18:52

20:22

22:32

13

Kęszyn

00:23

15

06:58

08:18

10:38

12:08

14:08

15:43

17:23

18:53

20:23

22:33

14

Białocin

00:26

17

07:01

08:21

10:41

12:11

14:11

15:46

17:26

18:56

20:26

22:36

15

Niechcice NZ

00:27

18

07:02

08:22

10:42

12:12

14:12

15:47

17:27

18:57

20:27

22:37

16

Niechcice

00:28

19

07:03

08:23

10:43

12:13

14:13

15:48

17:28

18:58

20:28

22:38

17

Cieślin

00:29

20

07:04

08:24

10:44

12:14

14:14

15:49

17:29

18:59

20:29

22:39

18

Sobakówek

00:31

22

07:06

08:26

10:46

12:16

14:16

15:51

17:31

19:01

20:31

22:41

19

Sobaków

00:32

23

07:07

08:27

10:47

12:17

14:17

15:52

17:32

19:02

20:32

22:42

20

Gorzkowiczki

00:34

25

07:09

08:29

10:49

12:19

14:19

15:54

17:34

19:04

20:34

22:44

21

Gorzkowice

00:38

28

07:13

07:15

08:33

08:35

10:53

10:55

12:23

12:25

14:23

14:25

15:58

16:00

17:38

17:40

19:08

19:10

20:38

20:40

22:48

22:50

Rynek

22

Gorzkowice

00:40

29

06:45

08:05

10:25

11:55

13:55

15:30

17:10

18:40

20:10

22:20

Warszawska

S –KURSUJE TYLKO W SOBOTY
N-KURSUJE TYLKO W NIEDZIELE I ŚWIĘTA

ROZKŁAD JAZDY GORZKOWICE – NIECHCICE – PIOTRKÓW TRYBUNALSKI   P.O.W/D.A

LP

Przystanki

Czas

Km

SN

SN

SN

   SN

SN

SN

SN

SN

SN

  SN

1

Gorzkowice

00:00

0

05:50

07:15

09:00

10:55

12:30

14:25

16:05

17:45

19:10

21:10

Warszawska

2

Gorzkowice

00:02

1

05:52

07:17

09:02

10:57

12:32

14:27

16:07

17:47

19:12

21:12

Rynek

3

Gorzkowiczki

00:06

4

05:56

07:21

09:06

11:01

12:36

14:31

16:11

17:51

19:16

21:16

4

Sobaków

00:08

6

05:58

07:23

09:08

11:03

12:38

14:33

16:13

17:53

19:18

21:18

5

Sobakówek

00:09

7

05:59

07:24

09:09

11:04

12:39

14:34

16:14

17:54

19:19

21:19

6

Cieślin

00:11

9

06:01

07:26

09:11

11:06

12:41

14:36

16:16

17:56

19:21

21:21

7

Niechcice

00:12

10

06:02

07:27

09:12

11:07

12:42

14:37

16:17

17:57

19:22

21:22

8

Niechcice NŻ

00:13

11

06:03

07:28

09:13

11:08

12:43

14:38

16:18

17:58

19:23

21:23

9

Białocin

00:14

12

06:04

07:29

09:14

11:09

12:44

14:39

16:19

17:59

19:24

21:24

10

Kęszyn

00:17

14

06:07

07:32

09:17

11:12

12:47

14:42

16:22

18:02

19:27

21:27

11

Rozprza

00:18

15

06:08

07:33

09:18

11:13

12:48

14:43

16:23

18:03

19:28

21:28

12

Rozprza  NZ

00:19

16

06:09

07:34

09:19

11:14

12:49

14:44

16:24

18:04

19:29

21:29

13

Ignaców NZ

00:20

17

06:10

07:35

09:20

11:15

12:50

14:45

16:25

18:05

19:30

21:30

14

Ignaców

00:21

18

06:11

07:36

09:21

11:16

12:51

14:46

16:26

18:06

19:31

21:31

15

Cekanów

00:23

19

06:13

07:38

09:23

11:18

12:53

14:48

16:28

18:08

19:33

21:33

16

Janówka

00:26

21

06:16

07:41

09:26

11:21

12:56

14:51

16:31

18:11

19:36

21:36

17

Milejów

00:28

22

06:18

07:43

09:28

11:23

12:58

14:53

16:33

18:13

19:38

21:38

18

Longinówka

00:30

23

06:20

07:45

09:30

11:25

13:00

14:55

16:35

18:15

19:40

21:40

19

Krakowskie Przed

00:34

26

06:24

07:49

09:34

11:29

13:04

14:59

16:39

18:19

19:44

21:44

Działki

20

Piotrków Tryb

00:36

27

06:26

07:51

09:36

11:31

13:06

15:01

16:41

18:21

19:46

21:46

Żeromskiego

21

Piotrków Tryb

00:38

28

06:28

07:53

09:38

11:33

13:08

15:03

16:43

18:23

19:48

21:48

Al. 3 Maja

22

Piotrków Tryb

00:40

29

06:30

07:55

09:40

11:35

13:10

15:05

16:45

18:25

19:50

21:50

POW/DA

S –KURSUJE TYLKO W SOBOTY
N-KURSUJE TYLKO W NIEDZIELE I ŚWIĘTA

POWRÓT